Vyberte stránku

Kdo jsme

Terka

organizátorka

Odjakživa mě bavilo starat se o děti a hlavně  je něco nového učit. Sbírala jsem zkušenosti jako vedoucí táborů, aupair nebo i třeba jako dobrovolník učila angličtinu. Nyní pracuji jako IT recruiterka, a protože mě svět technologií nepřestává udivovat a bavit, hledala jsem tedy, jak tyhle dva světy propojit.

Hynek

Organizátor

Konzultuji online marketing. Dřív jsem vedl online tým českého e-shopu ZOOT. Nyní se věnuji mým společnostem jako Digicamp nebo Digikids. Mám rád fotbal a chtěl bych ho umět hrát.
Kuba
Organizátor
Pracuji v agentuře, kde řešíme pouze mobilní aplikace, převáže pro globální klienty. Děláme analytiku, akvizici, ASO, UX nebo třeba life-cycle marketing. Baví mě školit a pokoušet se hrát na trombon.

Martin

Lektor

Pracuji v IT společnosti jako systémový inženýr, což je de facto takový detektiv, který má za úkol zjistit, kde se co pokazilo, když se něco opravdu pokazilo. O prázdninách rád vyrážím jako vedoucí na tábor, kde učím děti jak přežít v divoké přírodě nebo jak zastavit tepenné krvácení.

Týna

Lektorka
Pracuji jako projekťák a pokouším se o bakaláře z informatiky. Vzdělávám děti i učitele a snažím se, aby použití technologií ve výuce dávalo smysl. Ráda hraju na ukulele, lezu po horách a piju dobrou kávu.

Eliška

Lektorka

Pracuji jako Scrum Master pro společnost Mall. Když zrovna nepracuji, můžete mě potkat všude tam, kde se o světě IT mluví, a to především na konferencích, které často sama pořádám.

Jsme SparkLabs s.r.o., IČ 07072082, se sídlem Kaprova 42/14, Staré Město, 110 00 Praha 1, C 294165 vedená u Městského soudu v Praze.

Web vytvořila ♥ WHITE GORILLA